דף הבית                        

מערכות אזעקה מצלמות אבטחה גילוי וכיבוי אש אינטרקום בקרת כניסה כריזה תקשורת מולטימדיה

התקנת אינטרקום

גורם חשוב לפעילות התקנת אינטרקום

מערכות אינטרקום הופכות להיות פופולאריות יותר ויותר בקרב בעלי עסקים ולקוחות פרטיים, מערכת האינטרקום מאפשרת תקשורת תקינה בין העובדים בעסק או בין דיירי הבית, שימושו הגדול ביותר של האינטרקום הוא לזיהוי אורחים המגיעים למפתן דלתנו, האינטרקום מאפשר לבצע זיהוי אפקטיבי של האורחים ועל כך לבסס את ההחלטה האם להכניס אותם או לא, גורם חשוב הפעילותו התקינה של האינטרקום היא מלאכת התקנתו.

ממה מורכבות מערכות האינטרקום?

מערכת האינטרקום מורכבת משתי רכיבים בסיסיים שהם לוח אינטרקום הממוקם בשער הכניסה לבית ומתאם טלפון אינטרקום המשמש לתקשורת עם הלוח החיצוני, בעסקים או בתים גדולים ניתן להתקין עוד נקודות דיבור המיקומים שונים בבית.

איך מומלץ להתקין את מערכות האינטרקום?

ככלל מומלץ להתקין את האינטרקום במהלך בנייתו או שיפוצו של הבית, התקנת אינטרקום דורשת הכנת תשתית  עבור החשמל וכבלי החיווט של המערכת, כיום ניתן להתקין איטרקום עם מצלמת וידאו, מקודדים למנעול ותוספות שונות.

חברת BSET SECURITY  מתמחה בהתקנת מערכות אינטרקום

החברה מביאה איתה ניסיון ומוניטין רב בהתקנת אינטרקום בעסקים ובתים פרטיים, מערכות האינטרקום מותקנות בהתאמה לדרישות הלקוח תוך מיזעור השפעת המערכת על מראה הבית הכללי, כל מערכות האינטרקום הן מתוצרת מותגים בינלאומיים המבטיחים אורח חיים גבוה.

תגיות: התקנת אינטרקום, מתקין אינטרקום, מתקין מערכות אינטרקום.