דף הבית                        

מערכות אזעקה מצלמות אבטחה גילוי וכיבוי אש אינטרקום בקרת כניסה כריזה תקשורת מולטימדיה

מערכות אזעקה

מערכות אזעקה

מערכות אזעקה נמצאות בקו החזית במלחמה נגד פורצים וגנבים המנסים להיכנס אל ביתנו או אל העסק שברשותנו, בשנים האחרונות הלכו והשתכללו מערכות האזעקה העומדות לרשותנו והן מאפשרות הגנה טובה יותר מבעבר.

ניתן לחלק את מערכות האזעקה למערכות קוויות ולמערכות אלחוטיות

כל אחד מסוגי מערכות אלו מביא איתו יתרונות וחסרונות הבאים לידי ביטוי במשאבים הדרושים להתקנתן וכמובן למחיר, חשוב לציין שרמת האמינות אותן מספקות שתי המערכות היא זהה.
מערכת קווית היא מערכת האזעקה הוותיקה המוכרת לרובנו, במערכת זו מחוברים כל הגלאים בחיווט ישיר אל לוח הבקרה, התקנת מערכת קווית דורשת הכנת תשתית מתאימה בבית או בבית העסק, המערכת הקווית עמידה יותר בפני רעשים חיצוניים.


מערכת אזעקה אלחוטית עובדת על  שידור תדרים באמצעות גלי רדיו

מערכות אזעקה

יתרונה של המערכת הוא באי הצורך לבצע עבודות תשתית בבית, את הגלאים ניתן להתקין בכל מקום בבית או בעסק, חסרונה הוא בכמות הגלאים שניתן לחבר אליה, עבור כל מי שמעוניין להתקין מערכת אזעקה בצורה עצמאית המערכת האלחוטית היא הפיתרון העדיף.

חברת BEST SECURITY מתמחה במכירה והתקנה של מערכות אזעקה

צוות היועצים של החברה יתאים לבית או לעסק את המערכת העונה בצורה הטובה ביותר על דרישות הלקוח והמבנה שבו עתידה להיות מותקנת המערכת.
חברת BEST SECURITY מביאה איתה ניסיון רב בהתקנת מערכות אזעקה ובין לקוחותיה ניתן למצוא בעלי עסקים, מוסדות ציבור ולקוחות פרטיים רבים, כל המערכות אותם משווקת החברה הן בעלות דרגת אמינות וביצועים שיבטיחו את שלום הבית או העסק.

תגיות: מערכות אזעקה, מכירת מערכות אזעקה, מערכת אזעקה.